З нами здоровою бути легко!

Вагітність та пологи (групові та індивідуальні заняття)

Вагітність та пологи (групові та індивідуальні заняття)

Школа материнства "Берегиня" - це місце де кожна жінка в очікування дива може отримати відповіді на питання що її турбують, розвіяти страхи та міфи навіювані оточенням та спокійно і правильно підготуватись до прекрасного періоду материнства. 

Ми зібрали найкращих спеціалістів у сфері акушерства, грудного вигодовування, психології та догляду за новонародженим. В програмі школи працює як розширений курс, в якому покроково розбирається період з початку  вагітності до післяпологового періоду, так і експрес-курси підготовки до пологів для жінок що знаходяться  в завершенні третього триместру.

Наша мета - це дати Вам всю необхідну підтримку та інформацію, щоб період вагітності та пологів пройшов якомога щасливо, комфортно та свідомо для Вас та Вашого малюка.

Програма являє собою курс лекцій, ціль яких - розповісти майбутнім батькам в деталях про особливості процесу вагітності і пологів - як у фізіологічному, так і в психологічному плані.

Як правило, це лекції про зміни, що відбуваються в жіночому організмі в період вагітності, про внутрішньоутробний розвиток дитини, про найважливіші етапи протікання пологів і навичках поводження з немовлям з використанням в якості наочного прикладу медичних схем і муляжів. При цьому лекційна форма зовсім не означає, що один розповідає, а всі інші записують і слухають, - в процесі заняття передбачаються питання слухачів та відповіді викладачів.

В даному курсі  є можливість підготовки до партнерських родів. Також в програму входить практичне заняття на якому вагітні вивчають методики релаксації, дихальні гімнастики, програми природного оздоровлення і загартовування. Все це допомагає жінці в подальшому, під час пологів, відчути себе розкутою і повністю відповідальною за процеси, що відбуваються в її організмі; наприклад, уміння вчасно розслабитися дозволить зменшити біль під час родових сутичок.

Записатися на прийом


введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв'яжуться з Вами у найближчий час.

Ім'я
Телефон
Повідомлення