З нами здоровою бути легко!

УЗД молочних залоз. Коли та навіщо іти до лікаря

УЗД молочних залоз. Коли та навіщо іти до лікаря

УЗД молочних залоз. Коли та навіщо іти до лікаря

29.03.2020 13:16

УЗД молочних залоз - це безпечний, доступний і високоінформативний метод дослідження грудей, що використовується як для профілактичного огляду, так і з метою виявлення різних захворювань молочних залоз при наявності відповідних скарг.
Дослідження дозволяє оцінити розміри, структуру тканин (перевагу залозистого або жирового компонента), наявність патологічних утворень у молочній залозі (кісти, пухлини) або в шкірі в області грудей.
УЗД молочних залоз не вимагає спеціальної попередньої підготовки. Для більш об'єктивної оцінки стану грудей (виявлення ознак мастопатії) рекомендується проводити дослідження на 4-8 дні від початку менструації. Однак, якщо Вас турбують болі, наявність пальпованих утворень в тканинах молочної залози або в пахвових областях, ультразвукове дослідження проводиться в будь-який день циклу без зниження діагностичної значущості даного обстеження. Якщо жінка приймає гормональні контрацептиви або вже знаходиться в менопаузі - час проведення процедури значення не має.. На відміну від мамографії, УЗД молочних залоз можна робити і вагітним, і годуючим жінкам.
Покази до проведення УЗД молочних залоз:
Наявність будь-яких скарг з боку грудей (хворобливість, набухання, відчуття дискомфорту, виділення із сосків).
Видимі зміни форми, розмірів, контурів, а також шкіри грудей, яких не спостерігалося раніше.
Діагностика стану грудей у вагітних жінок, які годують, а також при плануванні вагітності.
Діагностика кіст, пухлин і будь-яких інших доброякісних або злоякісних новоутворень, які були виявлені самостійно, при огляді лікаря або під час проведення інших досліджень (рентген органів грудної клітки, мамографія).
Оцінка стану грудей після травми або під час запального процесу (маститу).
Збільшення лімфатичних вузлів (пахвових, над- і підключичних).
Оцінка стану силіконових протезів після операції по збільшенню грудей.
Контроль за ефективністю лікування дисгормональних захворювань молочних залоз (дифузні форми мастопатії).
Дорогі жінки, турбота про жіноче здоров'я - цев першу чергу профілактика, тому ми з радістю запрошуємо Вас на процедуру УЗД молочних залоз у нашому медичному центрі. Не секрет, що будь-які новоутворення в тканинах грудей можуть спровокувати у жінки онкологічні проблеми. І статистика ракових захворювань у нас поки невтішна - в тому числі, тому що жінки не приділяють достатньої уваги профілактичним оглядам і найпростішим діагностичним процедурам. Отож не забувайте дбати про своє здоров'я, а наші спеціалісти Вам з радістю у цьому допоможуть.


Залишити заявку

Залишити заявку


    Ім'я
    Телефон
    Повідомлення