З нами здоровою бути легко!

Позапланові УЗД під час вагітності

Позапланові УЗД під час вагітності

Позапланові УЗД під час вагітності

29.03.2020 13:46

УЗД при вагітності - це один з найпопулярніших, безпечних і доступних методів пренатальної діагностики. З його допомогою можна визначити можливий розвиток патології плода протягом вагітності, в динаміці відслідковувати внутрішньоутробний стан плода і матки вагітної. Дуже важливо проходити дослідження вчасно, у кваліфікованого фахівця і за допомогою якісного сучасного УЗ-обладнання, і все це Ви можете знайти серед послуг нашого медичного центру.

Даний метод настільки точний, що спираючись на дані УЗД I триместру, можна визначити дату пологів і ризик хромосомних аномалій (Пренатальний біохімічний скринінг I триместру ). Також, протягом всієї вагітності за даними УЗД лікар спостерігає за станом і розвитком плоду, плаценти, пуповини, навколоплідними водами, маткою і придатками.✔Скринінгове УЗД вагітності дає можливість визначити стать дитини, оцінити групи ризику, виявити важкі патології і внутрішньоутробні вади розвитку у плода. 

Якщо, при проведенні УЗД на ранньому терміні вагітності або по ходу ведення, була виявлена патологія плода або якісь ускладнення вагітності, лікар-гінеколог може призначити позапланові УЗД. Також, вони можуть бути призначені, якщо жінка, під час вагітності, звертається до лікаря зі скаргами на болі внизу живота, кров'янисті виділення, зниження або підвищення рухової активності плода, підозра на підтікання навколоплідних вод, а також для уточнення положення плода, стану шийки матки. Позапланове УЗД може призначатися лікарем при невідповідності розмірів матки терміну вагітності. Лікар повинен знати динаміку розвитку патології, прогнозувати стан і вживати заходів в залежності від ситуації.

Запам'ятайте, що  для своєчасної реакції і лікування, УЗД може бути призначено в будь-який момент. Так що частота УЗД під час вагітності - це важливий фактор в турботі лікаря про матір і дитину, а також захист життя і здоров'я обох.


Залишити заявку

Залишити заявку


    Ім'я
    Телефон
    Повідомлення