З нами здоровою бути легко!

Консультації та огляд гінеколога

Прийом у гінеколога починається з того, що  доктор вислухає ваші скарги, уточнить час і можливу причину їх виникнення, запитає про раніше перенесені захворювання і запише це в медичну карту.Після того як спеціаліст зафіксував анамнез він запрошує Вас пройти до гінекологічого крісла щоб безпосередньо приступити до процедури огляду.
Спочатку лікар оглядає характер оволосіння пахової області, зовнішні статеві органи (великі і малі статеві губи, клітор, а також область уретри ) на предмет виявлення подразнень, виділень, кондилом та інших патологічних проявів, яких в нормі бути не повинно.
Далі іде  огляд  піхви та шийки матки за допомогою гінекологічого дзеркала.Спеціаліст вводить в піхву стерильне, одноразове пластикове дзеркало певного розміру ( S, M, L). Даний метод дозволяє обстежити стінки піхви  і шийку матки, виявити можливі порушення і захворювання, провести деякі діагностичні процедури і взяти аналізи. За необхідності також може бути проведено відеокольпоскопію. Всю процедуру Ви можете спостерігати на моніторі кольпоскопа і при винекненні запитань лікар одразу зможе Вам детально пояснити кожну маніпуляцію яку він проводить. Після завершення огляду в нашому медичному центрі Ви отримуєте протокол обстеження,  а результати аналізів що були  забрані під час огляду ми надсилаємо на  вайбер або електронну адресу одразу  після їх виконання, після чого в режимі онлайн (вайбер\телефон) з лікарем даємо їх інтерпретацію та рекомендації щодо подальших дій. 

Записатися на прийом


введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв'яжуться з Вами у найближчий час.

Ім'я
Телефон
Повідомлення