З нами здоровою бути легко!

Коли іти на прийом до уролога

КОли іти на прийом до уролога

Коли іти на прийом до уролога

18.10.2021 12:49

Дорогі пацієнти, раді повідомити Вам що відтепер у нашому закладі Ви можете отримати консультацію уролога. Уролог є лікарем, який здійснює діагностику, профілактику і лікування захворювань сечостатевої системи. Записатися на прийом до нього можуть як жінки, так і чоловіки. Фахівці надають комплексну медичну допомогу при порушеннях роботи сечоводів, сечового міхура, нирок і уретри. Також лікарі займаються розладами статевої системи у чоловіків.
Урологія є не тільки терапевтичною, а й хірургічною спеціальністю. Тому лікарі забезпечують і проведення оперативних втручань, які можуть бути спрямовані як на усунення різних патологій, так і вроджених і набутих естетичних дефектів.
У яких випадках слід звернутися до уролога?
Записатися до фахівця слід при:
Болях в паховій області (в тому числі при сечовипусканні), в нижній частині живота, в промежині і поперековій області
нетриманні сечі
Присутність в сечі крові та гною
Рідкісних і частих сечовипускання
Неможливості здійснення статевого акту
Тривалої ерекції вночі
До уролога пацієнта можуть направити при підозрі на простатит і аденому простати, захворювання сечового міхура і нирок, інфекцію сечостатевої системи, безпліддя, пієлонефрит, цистит, везикуліт, полікістоз нирок, еректильну дисфункцію і інші патології.
Відвідувати лікаря слід і в тому випадку, якщо вас нічого не турбує. Консультації урологів проводяться в рамках щорічної диспансеризації.
Важливо! Якщо в анамнезі є захворювання сечостатевої системи, відвідувати лікаря слід частіше. Орієнтовні терміни контрольних оглядів і обстежень встановлюються фахівцем.
Отож дорогі пацієнти, якщо Ви помітили перелічені вище зміни в своєму самопочутті, або ж Ви сімейна пара яка планує вагітність, запрошуємо до нашої "Берегині" де ми забезпечили комплексне та повноцінне обстеження обох партнерів.


Залишити заявку

Залишити заявку


    Ім'я
    Телефон
    Повідомлення