З нами здоровою бути легко!

Як проходить огляд гінеколога

Як проходить огляд гінеколога

Як проходить огляд гінеколога

29.03.2020 13:20

Дорогі жінки, мабуть усі Ви вже знаєте що проходити гінекологічний огляд на кріслі слід один-два рази на рік в плановому порядку, а також відразу ж при появі будь-яких скарг. Зробити це можна в нашій клініці щодня, в тому числі і щосуботи. Уважні і делікатні лікарі, індивідуальний підхід і комфортні умови не залишать Вас байдужими!
Давайте ж детальніше поговоримо саме про те,як зазвичай проходить прийом у нашому центрі. Спочатку доктор вислухає ваші скарги, уточнить час і можливу причину їх виникнення, запитає про раніше перенесені захворювання і запише це в медичну карту.
Після того як спеціаліст зафіксував анамнез він запрошує Вас пройти до гінекологічого крісла щоб безпосередньо приступити до процедури огляду.
Спочатку лікар оглядає характер оволосіння пахової області, зовнішні статеві органи (великі і малі статеві губи, клітор, а також область уретри ) на предмет виявлення подразнень, виділень, кондилом та інших патологічних проявів, яких в нормі бути не повинно.
Далі іде  огляд  піхви та шийки матки за допомогою гінекологічого дзеркала.Спеціаліст вводить в піхву стерильне, одноразове пластикове дзеркало певного розміру ( S, M, L). Даний метод дозволяє обстежити стінки піхви  і шийку матки, виявити можливі порушення і захворювання, провести деякі діагностичні процедури і взяти аналізи. За необхідності також може бути проведено відеокольпоскопію. Всю процедуру Ви можете спостерігати на моніторі кольпоскопа і при винекненні запитань лікар одразу зможе Вам детально поянити кожну маніпуляцію яку він проводить.   Після завершення огляду в нашому медичному центрі Ви отримуєте протокол обстеження,  а результати аналізів що були  забрані під час огляду ми надсилаємо на  вайбер або електронну адресу одразу  після їх виконання, а також в режимі онлайн (вайбер\телефон) з лікарем даємо їх інтерпретацію та рекомендації щодо подальших дій.  Дорогі жінки, не бійтеся дбати про своє здоров'я, адже  проблеми зі здоров'ям краще запобігти, ніж потім лікувати.
З турботою про Вас "Берегиня"


Залишити заявку

Залишити заявку


    Ім'я
    Телефон
    Повідомлення