З нами здоровою бути легко!

Для чого жінкам УЗД органів малого тазу?

Для чого жінкам УЗД органів малого тазу?

Для чого жінкам УЗД органів малого тазу?

29.03.2020 13:51

УЗД органів малого тазу жінкам призначається часто, однак для чого його роблять - знають далеко не всі представниці прекрасної статі. В силу того, що сам вид дослідження є безпечним для здоров'я, призначають його і вагітним. Крім того, УЗД відноситься до високоточної діагностичної маніпуляції, що дозволяє проводити дослідження в динаміці.

Що показує УЗД органів малого тазу?

З назви можна здогадатися, що при даному обстеженні проводять оцінку тих систем органів, які розташовуються безпосередньо в порожнині обмеженій тазовими кістками. Якщо говорити про жінок, то у них при проведенні даного роду дослідження оглядають:
-яєчники;

-фаллопієві труби;

-матку;

-сечовий міхур;

З огляду на перелічений вище список органів, даний тип ультразвукового обстеження є невід'ємною частиною діагностики при таких симптомах, як: порушення тривалості та регулярності місячних, поява патологічних виділень з органів репродуктивної системи, а також при підозрах на пухлиноподібні процеси (кісти). Крім того, УЗД малого тазу, що проводиться у жінок нерідко показує, що є порушення в органах видільної системи (пісок, каміння). Як проводять підготовку до процедури обстеження

Дане дослідження може проводиться кількома способами: через передню черевну стінку (трансабдомінальне), через піхву (трансвагінальне), або ж за необхідності можуть використовувати обидва способи.

ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ, що кожна жінка повинна стежити за своїм здоров'ям і проходити УЗД органів малого тазу не тільки тоді, коли її щось турбує. Дане обстеження має бути не рідше 1 разу на рік. Якщо ж у Вас виникає питання, що таке УЗД органів малого тазу, не варто хвилюватися і думати, що це болюча процедура, а краще про все запитати у лікаря. У більшості випадків вони самі попереджають про особливості даного дослідження, звертаючи особливу увагу жінок на нюанси підготовки до процедури.

Запрошуємо пройти дане обстеження у нашому медичному центрі де висококваліфіковані спеціалісти та обладнання експертного класу допоможуть подбати про Ваше жіноче здоров'я.


Залишити заявку

Залишити заявку


    Ім'я
    Телефон
    Повідомлення