З нами здоровою бути легко!

Діагностика та лікування гормональних порушень

Гормони – це ті складові, що визначають роботу ендокринної системи і самі по собі є її частиною. Існує цілий ряд проблем і захворювань, пов’язаних з ендокринною системою.

На консультацію до лікаря-ендокринолога в більшості випадків направляють інші лікарі, наприклад, гінеколог. Причина такого зв’язку лежить в тому, що ендокринна система невід’ємно пов’язана з іншими системами нашого організму. Щоб виявити причини подібних відхилень, пацієнт має пройти первинну консультацію в ендокринолога, який проведе діагностику і підбере відповідне лікування. 

Давайте ж перерахуємо коли Вам варто звернутися до даного фахівця:

Підвищена вага. Вже один цей фактор повинен викликати занепокоєння, і фахівець дасть необхідні рекомендації щодо зниження маси тіла. Крім того, при ожирінні людина може захворіти на цукровий діабет другого типу.Якщо людина почала різко втрачати у вазі — це також тривожний симптом. При високих показниках цукру вага може стрімко падати. Це стосується не тільки людей у віці, а й молодих дівчат. Крім того, при зниженні ваги треба виключити підвищення функції щитовидної залози.

Якщо людина відчуває слабкість, спрагу, свербіж шкіри, статевих органів, відзначається часте рясне сечовипускання , візит до ендокринолога також бажаний, щоб виключити цукровий діабет.
Якщо у Вас виражена сухість шкіри, випадання волосся, сонливість, набряки на обличчі — лікар при огляді повинен виключити зниження функції щитовидної залози.

Всі вагітні повинні пройти огляд ендокринолога для виключення цукрового діабету та патології щитовидної залози.

При порушенні менструального циклу, безплідді жінці необхідна консультація не тільки гінеколога, а й ендокринолога.

Порушення серцевого ритму, пітливість, підвищення артеріального тиску, безсонняможуть свідчити про підвищення функції щитовидної залози.

Отож щоб виключити можливі ризики, слід уважно ставитися до свого здоров’я, не ігнорувати профілактичні огляди і регулярно відвідувати фахівців. Рання діагностика того чи іншого захворювання — гарантія успішного лікування

Записатися на прийом


введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв'яжуться з Вами у найближчий час.

Ім'я
Телефон
Повідомлення