З нами здоровою бути легко!

ЧОМУ ТАК ВАЖЛИВА КОЛЬПОСКОПІЯ?

ЧОМУ ТАК ВАЖЛИВА КОЛЬПОСКОПІЯ?

ЧОМУ ТАК ВАЖЛИВА КОЛЬПОСКОПІЯ?

05.10.2019 17:33

ЧОМУ ТАК ВАЖЛИВА КОЛЬПОСКОПІЯ

В нашому медичному центрі кожна пацієнтка має можливість пройти діагностичний огляд не лише в комфортних умовах, а й за допомогою нового сучасного обладнання - відеокольпоскопа.

Чому так важлива кольпоскопія?

Кольпоскопія - це діагностичний огляд шийки матки і стінок піхви, здійснюваний за допомогою кольпоскопа (по суті великого мікроскопа), що має збільшувальну оптику і освітлення, доповненого цифровою апаратурою.

Цифрова кольпоскопія допомагає виявити не тільки ерозії, лейкоплакії, а й визначити передраковий стан шийки матки та інші патологічні зміни.

Завдяки сучасному цифровому кольпоскопу під час дослідження зображення досліджуваної області може бути збільшено в 40 разів.

Не всі мікроскопічні зміни в тканинах видимі при звичайному гінекологічному огляді і людське око не може побачити більше, ніж дано природою, тому відеокольпоскопія - найкраще рішення для точної діагностики.Саме дана процедура  дає можливість розгледіти те, що недоступно оці - найменші порушення будови епітелію і початок патологічних змін.

Кольпоскопія не має протипоказань або ускладнень, та має  ряд переваг:

 • висока якість зображення;
 •  легкість виявлення патології при незначних змінах форми і кольору тканин за рахунок оптичного і електронного збільшення;
 • можливість одночасної участі в огляді (процесі обстеження) кількох лікарів (консиліум);
 • можливість збереження і порівняння даних обстеження "до" і "після" лікування;
 • можливість спостереження самої пацієнткою за ходом дослідження, за допомогою окремого РК-монітора з високою роздільною здатністю.

Відекольпоскопія - це можливість проведення більш точної діагностики та підбору оптимальних методів лікування.

Тому запрошуємо пройти дане обстеження у нашому закладі, де ми подбаємо про Ваше здоров'я на найвищому рівні.


Залишити заявку

Залишити заявку


  Ім'я
  Телефон
  Повідомлення