З нами здоровою бути легко!

Біопсія шийки матки

Якщо при гінекологічному  огляді на  поверхні шийки матки або в товщі її тканин були виявлені різні патологічні зміни, потрібно використовувати такі точні методики досліджень, як біопсія.

В ході такої маніпуляції здійснюється забір малого обсягу тканин пацієнтки для подальшого дослідження в особливих умовах. Фарбуючи зразок за спеціальними методами і використовуючи особливі маркери, фахівці будуть досліджувати його на предмет наявності злоякісних і передракових новоутворень. Саме завдяки цьому методу дослідження та його результативності,  можна вибрати найбільш ефективну методику лікування.

До факторів, які можуть говорити про ризик наявності передракових і злоякісних новоутворень, належать:
-наявність йод-негативних ділянок при кольпоскопії;

-фарбування ОКРЕМИХ ділянок епітелію в білий відтінок при контакті з оцтовою кислотою;

-цитологічні ознаки, виявлені в результаті лабораторних досліджень ( обов’язковим є проведення тесту на виявлення ВПЛ).

Якщо в ході остежень у Вас виявлено перелічені вище ознаки, рекомендуємо пройти біопсію шийки матки в нашому медичному центрі, адже  ми використовуємо петлеву  радіохвильову біопсію -  методику яка  є найбільш безболісною  і малоінвазивною. Це швидка  процедура, яка дозволяє виявити захворювання онкологічного профілю на ранніх етапах розвитку, коли від них можна позбутися легко і швидко!

Підготовка до маніпуляції включає медичне обстеження, спрямоване на виявлення супутніх захворювань та інфекцій, а також запальних процесів. Детальніше про підготовку та здачу додаткових аналізів Вас повідомляє лікар відповідно до Вашої медичної картки. Також слід зауважити що дана процедура виконується лише у певні дні менструального циклу і при її проведенні Ви маєте бути абсолютно здоровою. Взятий матеріал відправляється на гістологічне дослідження, за результатами якого підтверджуються або спростовуються патологічні процеси шийки матки. 

Записатися на прийом


введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв'яжуться з Вами у найближчий час.

Ім'я
Телефон
Повідомлення