Вагітність та пологи (групові та індивідуальні заняття)

Записатися On-line

Записатися на прийом

Введіть ваш номер телефону - наші
співробітники зв'яжуться з Вами у
найближчий час

Вагітність та пологи (групові та індивідуальні заняття)

Вагітність та пологи (групові та індивідуальні заняття)

Програма являє собою курс лекцій, мета яких - розповісти майбутнім батькам в деталях про особливості процесу вагітності і пологів - як у фізіологічному, так і в психологічному плані.

Як правило, це лекції про зміни, що відбуваються в жіночому організмі в період вагітності, про внутрішньоутробний розвиток дитини, про найважливіші етапи протікання пологів і навичках поводження з немовлям з використанням в якості наочного прикладу медичних схем і муляжів. При цьому лекційна форма зовсім не означає, що один розповідає, а всі інші записують і слухають, - в процесі заняття передбачаються питання слухачів та відповіді викладачів.

В даному курсі  є можливість підготовки до партнерських родів. Також в програму входить практичне заняття на якому вагітні вивчають методики релаксації, дихальні гімнастики, програми природного оздоровлення і загартовування. Все це допомагає жінці в подальшому, під час пологів, відчути себе розкутою і повністю відповідальною за процеси, що відбуваються в її організмі; наприклад, уміння вчасно розслабитися дозволить зменшити біль під час родових сутичок.

Записатися на заняття

Введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв'яжуться
з Вами у найближчий час.