Йога для жінок

Записатися On-line

Записатися на прийом

Введіть ваш номер телефону - наші
співробітники зв'яжуться з Вами у
найближчий час

Йога для жінок

pic

Заняття йогою ведуть до досконалості не тільки тіла, але і духу. Всім знайоме вислів: «В здоровому тілі – здоровий дух», але гуру на Сході стверджують протилежне – саме від здоров’я і сили людського духу залежить стан тіла, якщо дух людини світлий, незалежний, сильний, тіло старіє набагато повільніше, надовго зберігаючи силу, красу і здоров’я.

Сьогоднішні жінки, якими б сильними вони не прагнули здаватися, зазнають сильних стресів та емоційних навантажень як вдома, так і на роботі.
Заняття йогою допоможуть розслабитися і відволіктися від повсякденних турбот, подивитися на світ під іншим кутом. І, можливо, це допоможе вам побачити рішення багатьох проблем, і самі проблеми здадуться не такими вже й складними.

Жіноче тіло гнучке і рухливе, немов створене для занять йогою, жіночі м’язи набагато лекші і м’якші чоловічих, жінка часто буває витривалішою і терплячішою чоловіка. Чому ж не розвинути до досконалості те, що дано нам природою?
На Заході вже давно йозі для жінок приділяється особлива увага . Це окрема наука про те, як навчитися володіти собою і своїм тілом. Постійна практика асан (поз йоги), розслабляє тіло, людина стає більш працездатною, відчуває приємну легкість. Про простудних захворюваннях багато забувають взагалі, так як імунітет організму значно підвищується.

Практика йоги веде до поліпшення роботи всіх систем організму – нервової, дихальної, травної, кровоносної. Жінка виглядає молодшою і відчуває себе молодше, саме завдяки поліпшенню кровообігу. Це те, що заняття йогою можуть дати на фізичному рівні, а на рівні душі, навчившись розслаблятися, людина стає набагато більш спокійним, врівноваженим, шкідливі звички, такі як куріння, переїдання, зникають самі собою. Регулярна практика йоги може призвести до спонтанного відкриття чакр, медитацї.

Також хочеться відзначити . що для того, щоб відчути результат, потрібно займатися постійно, а для цього потрібна організованість та самодисципліна. Як і в будь-якій справі, в якому ви хочете домогтися успіху.

Записатися на прийом

Введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв'яжуться
з Вами у найближчий час.