Фітнес для діток

Записатися On-line

Записатися на прийом

Введіть ваш номер телефону - наші
співробітники зв'яжуться з Вами у
найближчий час

Фітнес для діток

pic

Фітнес для дітей є рекомендованим, як у лікувальних цілях, так і для формування м’язового корсету та є корисним для здоров’я.

Основним завданням фітнесу для дітей є гармонійний розвиток дитячого організму, як на фізичному, так і на моральному рівні. Вже після першого заняття помітно покращується настрій дитини, зміцнюється опорно-рухомий апарат та формується красива постава.

Додатковою перевагою фітнесу для дітей є покращення роботи серцево-судинної, дихальної та імунної системи, а також процесів травлення. Від рухової активності залежить розвиток моторики, працездатність, успішне засвоєння навчального матеріалу в подальшому навчанні.

Фізичні вправи та рухливі ігри мають позитивний вплив на розвиток таких психічних процесів як: сприймання, мислення, увага, уява, пам'ять. Спортивні заняття (фітнес) дисциплінує, розвиває, додає впевненості в собі.

Такі заняття стануть корисними для дітей з різними типами характеру: пасивним – фітнес надасть можливість відкритися новим енергіям, у них з’явиться життєвий тонус; гіперактивним – врегулює бурхливі емоційні процеси, навчить гармонійному розподіленню енергетичних затрат; капризним – допоможе відчути силу свого тіла, стати витривалішим.

Записатися на прийом

Введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв'яжуться
з Вами у найближчий час.