Гімнастика для мам з немовлятами

Записатися On-line

Записатися на прийом

Введіть ваш номер телефону - наші
співробітники зв'яжуться з Вами у
найближчий час

Гімнастика для мам з немовлятами

pic

Усі батьки хочуть, щоб їхні діти виросли здоровими, сильними, спритними, і деякі заради цього готові пробувати найрізноманітніші техніки оздоровлення і тренування малюків. масажу. Тепер з'явилися нові способи активно подбати про здоров'я дитини, наприклад, динамічна гімнастика для новонароджених.

Засновники та адепти цього методу стверджують, що динамічна гімнастика надає різнобічну, і виключно благотворний вплив на дитину.

Людина, з яким у дитинстві займалися такою гімнастикою, в майбутньому буде більш розвинений як фізично, так і інтелектуально, ніж люди, які були позбавлені навантажень цього типу. Багато людей, які займаються зі своїми дітьми динамічною гімнастикою, стверджують, що їхні діти починають повзати, ходити і навіть говорити раніше, ніж це відбувається у дітей в середньому. Це обумовлено тим, що такі тренування стимулюють розвиток м'язів, зміцнюють зв'язки, і так далі.

Крім цього, вважається, що динамічна гімнастика сприяє зміцненню імунітету, покращує травлення і координацію рухів, стимулює приплив крові до різних органів, в тому числі, до головного мозку. Більш того, передбачається, що в довгостроковій перспективі заняття динамічною гімнастикою в дитинстві можуть сприяти розвитку комунікабельності і зроблять людину більш впевненим у собі.

 

Записатися на прийом

Введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв'яжуться
з Вами у найближчий час.