Підбір методів контрацепції

Записатися On-line

Записатися на прийом

Введіть ваш номер телефону - наші
співробітники зв'яжуться з Вами у
найближчий час

Підбір методів контрацепції

Підбір методів контрацепції

Контрацепція розглядається як важлива складова програми планування сім'ї. Незважаючи на певні недоліки, сучасні методи запобігання небажаної вагітності, безумовно, безпечніші від штучного аборту. Основу вибору методу контрацепції складає принцип індивідуального підходу. В різні періоди репродуктивного життя жінки необхідно підбирати оптимальний метод контрацепції з урахуванням безлічі чинників, серед яких слід виділити: ефективність методу, його прийнятність, особливості соматичного та гінекологічного статусу, репродуктивний анамнез, вік, сімейний статус, національні й релігійні особливості, темперамент, відношення партнерів до тих чи інших методів контрацепції.

  Планування сім'ї та народжуваності методом контрацепції - необхідна умова розвитку цивілізованого суспільства, збереження здоров'я жінки та екологічної рівноваги.   Планування сім'ї відповідно до визначення ВООЗ, включає комплекс заходів, що сприяють вирішенню одночасно декількох завдань:

  • уникнути настання небажаної вагітності;
  • мати тільки бажаних дітей;
  • контролювати вибір часу народження дитини залежно від віку батьків;
  • встановлювати кількість дітей у сім'ї.

  Практичному вирішенню цих завдань служить санітарна просвіта та консультування з питань шлюбу і планування сім'ї, медико-генетичне консультування.

 

Записатися на прийом

Введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв'яжуться
з Вами у найближчий час.