Чим ми ризикуємо пропускаючи огляди гінеколога?

Записатися On-line

Записатися на прийом

Введіть ваш номер телефону - наші
співробітники зв'яжуться з Вами у
найближчий час

Чим ми ризикуємо пропускаючи огляди гінеколога?

Всі ми знаємо, що звертатися до гінеколога треба регулярно. Але висока швидкість сучасного життя і нестача часу змушує багатьох з нас відкладати візит на потім. Чим ми ризикуємо і чому краще відкласти всі справи і записатися до жіночого лікаря прямо зараз?
Статистика вчених, які досліджують частоту виникнення гінекологічних захворювань, сувора: за останні роки набагато почастішали випадки розвитку ендометріозу, порушень менструального циклу і запальних захворювань репродуктивних органів. Жінки все частіше стикаються з ускладненнями інфекцій, що передаються статевим шляхом, з дискомфортом при веденні статевого життя і безпліддям.
Всупереч поширеній думці, регулярні відвідування гінеколога необхідні всім дівчатам і жінкам - навіть тим, хто поки дуже юний і не живе статевим життям, хто постійно використовує презерватив при випадкових зв'язках, впевнений в своєму єдиному партнері на всі 100% і хто давно пережив клімакс. Всім представницям прекрасної статі необхідно раз і назавжди внести в свій список важливих справ відвідування гінеколога не рідше ніж два рази на рік. Це в тому випадку, якщо вас нічого не турбує. Якщо ж є скарги або підозри на те, що в сфері жіночого здоров'я не все в порядку, - зверніться до лікаря-гінеколога найближчим часом.
Позапланова допомога гінеколога необхідна при наступних симптомах:
-болі внизу живота, які можуть віддавати в поперек;
-хворобливі менструації, що заважають вести звичний спосіб життя;
-відсутність менструацій;
-дуже мізерні або надмірно рясні виділення при менструації;
-свербіж і печіння в області статевих органів, часті сечовипускання;
-нетипові виділення, які можуть бути молочно-білими, сирнистий, гнійними і пінистими, з неприємним запахом;
-кров'янисті виділення поза менструацією;
-дискомфорт під час статевого акту.
Пам'ятайте, що більшість небезпечних гінекологічних захворювань, які можуть надовго вивести Вас з ладу, можуть спочатку протікати безсимптомно і проявитися лише тоді, коли потрібне серйозне лікування, включаючи хірургічне втручання і тривалий період реабілітації!Отож регулярно проходьте базові обстеження та не забувайте про своє жіноче здоров'я, а ми Вам з радістю у цьому допоможемо.

Записатися на прийом

Введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв'яжуться
з Вами у найближчий час.