До дня матері -10% на консультацію, огляд та відеокольпоскопію!

Записатися On-line

Записатися на прийом

Введіть ваш номер телефону - наші
співробітники зв'яжуться з Вами у
найближчий час

До дня матері -10% на консультацію, огляд та відеокольпоскопію!

Любі жінки, до дня матері наш заклад вирішив подарувати Вам знижку  -10% на консультацію, огляд та відеокольпоскопію у нашому центрі. Давайте ж пригадаємо чому ця процедура настільки важлива для збереження жіночого здоров'я.

Кольпоскопія являє собою високоінформативний метод діагностики захворювань шийки матки та піхви, без якого сьогодні неможливо ????уявити обстеження жінок з гінекологічною патологією. Кольпоскопія є одним з провідних методів обстеження, що дозволяє підібрати оптимальні способи лікування і контролювати стан епітелію шийки матки і піхви в різні фізіологічні періоди життя жінки, а також позбавити її від непотрібних лікувальних процедур.

Навіщо жінці необхідно робити кольпоскопію?

Саме кольпоскопія дозволяє запідозрити виникнення захворювання на ранніх стадіях розвитку  і визначити локалізацію новоутворення, коли його ще не видно неозброєним оком. Вона допомагає правильно визначити ділянку для прицільної біопсії і забору матеріалу для цитологічного мазка.

Розширена кольпоскопія, а саме така проводиться у нашому центрі, це - огляд епітелію з застосуванням різних епітеліальних і судинних тестів, при яких оцінюється реакція тканин у відповідь на обробку розчинами.

З чим в комплексі бажано проходити кольпоскопію?

Використання кольпоскопії і ПАП-рідинної цитології, а також визначення ВІРУСУ ПАПІЛОМИ ЛЮДИНИ дає значно кращі результати в діагностиці диспластичних процесів шийки матки, аніж просто цитологічне дослідження. Використання кольпоскопії вносить великий вклад в профілактику гінекологічної патології??

Отож,  дорогі жінки, не забувайте дбати про своє здоров'я,  регулярно відвідуйте гінеколога з проведенням повноцінного огляду, відеокольпоскопії та здачею  базових аналізів, а ми в свою чергу забезпечимо Вас комфортом, сучасним обладнанням та кращими спеціалістами своєї справи.

Записатися на прийом

Введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв'яжуться
з Вами у найближчий час.