Для чого потрібен дитячий гінеколог

Записатися On-line

Записатися на прийом

Введіть ваш номер телефону - наші
співробітники зв'яжуться з Вами у
найближчий час

Для чого потрібен дитячий гінеколог

Жінка, яка стежить за своїм здоров'ям, намагається щорічно відвідувати лікаря-гінеколога. А тепер питання до мам дівчаток, Ви знаєте, що існує такий фахівець як дитячий гінеколог? Ні? Даремно. Берегти репродуктивну систему потрібно змолоду. І навіть якщо вашу дівчинку нічого не турбує у віці 6-7 років, їй всеодно бажано познайомитися з цим лікарем.

Навіщо до нього йти? Жіноче здоров'я дуже крихке і порушити його може ряд, незначних здавалося б чинників, тому профілактичний огляд бажано проходити всім дівчаткам. А є й ті, кому він просто необхідний, наприклад, це діти-алергіки, дівчатка схильні до захворювань щитовидної залози та сечостатевої системи, а також до діабету і ожиріння.

Крім того, варто звернути особливу увагу на здоров'я дочок мамам, у яких складно протікала вагітність і пологи. Всі ці фактори можуть стати грунтом для розвитку різного роду жіночих проблем.

Чому потрібен саме дитячий? Є свої особливості

. По-перше, перебіг захворювань у дітей проходить без яскраво-вираженої симптоматики, тому «дорослий» лікар може і не помітити.

10 причин терміново йти до лікаря

 Статеве дозрівання починається раніше 8 років (поява вторинних статевих ознак: ріст грудних залоз, поява волосся на лобку і під пахвами).

 Відсутність появи вторинних статевих ознак після 12 років.

Гострі або хронічні болі внизу живота.

Травми статевих органів.

Рясні виділення з піхви, свербіж і печіння в області статевих органів.

Відсутність менструацій після 13-14 років.

Нерегулярні менструації (коли цикл не встановлюється довше ніж рік).

 Хворобливі, надмірно рясні менструації.

 Поява новоутворень в області зовнішніх статевих органів (бородавки, папіломи).

Надмірне оволосіння в період статевого дозрівання (волосся активно росте на обличчі і руках).

ВАЖЛИВО: наскільки візит до лікаря буде успішним, багато в чому залежить від Вас. Поговоріть з дитиною, поясніть куди і навіщо ви йдете і що буде відбуватися. Від вашого спокійного і доброзичливого настрою буде залежати і ставлення до подій дитини. 

Ну  і нагадуємо що у нашому медичному центрі Ви можете скористатися даною послугою і ми зробимо все, аби огляд пройшов комфортно, спокійно і професійно.

Записатися на прийом

Введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв'яжуться
з Вами у найближчий час.