Грудне вигодовування

Записатися On-line

Записатися на прийом

Введіть ваш номер телефону - наші
співробітники зв'яжуться з Вами у
найближчий час

Грудне вигодовування

Зараз триває всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування, отож давайте і ми сьогодні поговоримо на цю тему.

Грудне вигодовування завжди буде найкращим, найбільш безпечним і економним способом годування грудних дітей. До 6 місяців діти з грудним молоком отримують всі необхідні їм поживні речовини, вітаміни, мінеральні та біологічно активні речовини, а також найголовніше — енергію для життя.

Грудне молоко, завдяки своєму унікальному складу, забезпечує імунний захист організму дитини від різних інфекційних захворювань. Крім того, у грудному молоці містяться такі речовини як таурін, поліненасичені жирні кислоти, в оптимальній кількості і співвідношенні для становлення та розвитку зорової функції та функцій центральної нервової системи. Наявність у грудному молоці таких активних речовин, як лактоферин, сприяють найкращому засвоєнню заліза, що значно знижує розвиток анемії.

Результати досліджень показують, що годування грудним молоком знижує ризик виникнення таких хронічних захворювань, як цукровий діабет, розсіяний склероз, запальні захворювання шлунково-кишкового тракту. Материнське молоко є ідеальним продуктом харчування для немовляти. Воно легко перетравлюється та відмінно засвоюється, має постійну температуру і завжди готове до вживання.
Також слід зазначити, що годування маляти грудьми в перші години після його появи на світ дуже важливе для підтримки тісного зв’язку між матір’ю та дитиною, який встановився в період вагітності. Частий та близький контакт матері та дитини під час годування грудьми викликає у маляти відчуття постійного захисту і тепла, сприяє розвитку позитивних емоцій, які згодом можуть стати рисою його характеру.

Записатися на прийом

Введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв'яжуться
з Вами у найближчий час.