Як визначити найбільш сприятливий час для запліднення

Записатися On-line

Записатися на прийом

Введіть ваш номер телефону - наші
співробітники зв'яжуться з Вами у
найближчий час

Як визначити найбільш сприятливий час для запліднення

Менструальний цикл у жінок за тривалістю варіюється від 22 до 32 днів. Незважаючи на таку істотну різницю ( близько 10 днів), в організмі будь-якої жінки відбуваються абсолютно ідентичні процеси. Під дією фолікулінстимулюючого гормону, продукованого гіпофізом, підвищується рівень естрогенів. Це приводить, з одного боку, до дозрівання фолікула в яєчнику, а з іншого боку — до потовщення шару ендометрію в матці. Ці процеси тривають близько 14 днів. За цей час яйцеклітина дозріває, фолікул яєчника лопається — й відбувається овуляція. Розрив фолікула у деяких жінок супроводжується неприємним або навіть хворобливим відчуттям, але більшість і не відчувають нічого у цей момент. 
Яйцеклітина виходить із фолікула, що лопнув, і рухається в напрямку до труби. Вона проникає в неї і “чекає” зустрічі із сперматозоїдом. Запліднення яйцеклітини можливе протягом дуже невеликого відрізка часу — усього декількох годин. На відмінну від яйцеклітини,сперматозоїд здатний до запліднення протягом декількох днів.
З огляду на все вищесказане можна зробити висновок, що найбільш оптимальним часом для зачаття будуть наступні дні місячного циклу: від 10-го дня після першого дня початку менструації до 15 — 17-го дня.
 

 

 
 

Записатися на прийом

Введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв'яжуться
з Вами у найближчий час.