Музикотерапія

Записатися On-line

Записатися на прийом

Введіть ваш номер телефону - наші
співробітники зв'яжуться з Вами у
найближчий час

Музикотерапія

У кожної майбутньої мами свої переживання, занепокоєння. Під час вагітності жінки стають особливо чутливими до всього, що відбувається навколо них та з ними самими. І не завжди вони можуть самостійно прийти до позитивного мислення і спокою, які так необхідні в цей період.

Прийти до гармонії з самою собою можна за допомогою музикотерапії та арттерапії.

Протягом усього життя музика перебуває разом з людиною. У кожного є свої улюблені мелодії, разом з якими приходить втіха, радість, щастя і життя стає трішки кращим. У наші дні досить часто застосовується лікування музикотерапією, але все геніальне придумане до нас. Безсоння в Стародавньому Єгипті лікували співом хору, а у Стародавньому Китаї вважали, що найефективнішим способом внутрішньоутробного виховання є музика. Лікування музикою може прискорювати процес регенерації тканин, знімати стресовий стан і покращувати настрій.

Сучасні вчені помітили, що частина нейронів мозку людини після її народження - в атрофованому стані. Дослідники висунули гіпотезу, що виною цьому стала незатребуваність нейронів в період розвитку дитини в утробі матері. Адже, саме число нервових клітин визначає рівень інтелекту і психічної зрілості людини. Для збереження максимального рівня нейронів вчені й висунули ідею внутрішньоутробного інтелектуального виховання дитини.

Провідну роль в цьому процесі дослідники відводять саме прослуховуванню музики малюками, які перебувають в материнському лоні. Музика впливає на всі системи дитини, у неї покращується діяльність:

  1. Нервової та серцево-судинної системи
  2. Моторика кишківника
  3. М’язовий тонус

Також нормалізується частота дихання.

Американські вчені прийшли до висновків: діти, які в утробі прослуховували музику, після народження розвивалися в чотири рази швидше, ніж їхні однолітки. З допомогою музики вже на етапі вагітності майбутня мама може поліпшити інтелектуальний розвиток малюка, вплинути на його емоційний стан. На думку фахівців, у майбутньому вихована в музиці дитина буде допитлива і розумна.


Беліченко Уляна

Записатися на прийом

Введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв'яжуться
з Вами у найближчий час.