новини

Записатися On-line

Записатися на прийом

Введіть ваш номер телефону - наші
співробітники зв'яжуться з Вами у
найближчий час

Новини

Для чого потрібен дитячий гінеколог

Жінка, яка стежить за своїм здоров'ям, намагається щорічно відвідувати лікаря-гінеколога. А тепер питання до мам дівчаток, Ви знаєте, що існує такий фахівець як дитячий гінеколог? Ні? Даремно. Берегти репродуктивну систему потрібно змолоду. І навіть якщо вашу дівчинку нічого не турбує у віці 6-7 років, їй всеодно бажано познайомитися з цим лікарем.

Лекція на тему "Здорові груди" приурочена Всесвітньому дню боротьби з раком грудей.

15 жовтня - Всесвітній день боротьби з раком грудей.

   Дорогі жінки! В цей день ми хочемо запросити вас на захід приурочений цій дуже актуальній темі, а саме лекцію на тему "Здорові груди."

З вами радо поділиться цікавою інформацією і власним досвідом лікар мамолог, онкохірург

Рибчинський Гордій Олегович.

Грудне вигодовування

Зараз триває всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування, отож давайте і ми сьогодні поговоримо на цю тему.

Грудне вигодовування завжди буде найкращим, найбільш безпечним і економним способом годування грудних дітей. До 6 місяців діти з грудним молоком отримують всі необхідні їм поживні речовини, вітаміни, мінеральні та біологічно активні речовини, а також найголовніше — енергію для життя.

Турбує страх перед пологами? Запрошуємо майбутніх мам на заняття з арт- та музикотерапії

Турбує страх перед пологами? Запрошуємо майбутніх мам на заняття з арт- та музикотерапії що відбудеться 28 березня о 18.00 в медичному центрі “Берегиня”. 

Наскільки значною є небезпека для плода, що розвивається, якщо його майбутня мама палить

Незважаючи на те, що про шкоду нікотину відомо вже давно, питання про його вплив на організм вагітної та на плід, що розвивається, почало вивчатися порівняно недавно. Багато в чому це пов’язано з тим, що раніше паління серед жінок не було таким масовим як зараз. Пояснення цьому явищу досить просте: по-перше, проводиться широкомасштабна рекламна компанія сигарет різних марок, по-друге, значно ослабла санітарно-просвітня робота, по-третє, спостерігається загальне падіння рівня морально-етичних норм.

Як визначити найбільш сприятливий час для запліднення

Менструальний цикл у жінок за тривалістю варіюється від 22 до 32 днів. Незважаючи на таку істотну різницю ( близько 10 днів), в організмі будь-якої жінки відбуваються абсолютно ідентичні процеси. Під дією фолікулінстимулюючого гормону, продукованого гіпофізом, підвищується рівень естрогенів. Це приводить, з одного боку, до дозрівання фолікула в яєчнику, а з іншого боку — до потовщення шару ендометрію в матці.

Лекція на тему:«Основи сексуальності ДІВЧИНИ, як запорука здоров’я ЖІНКИ»

Дорогі дівчата! Запрошуємо Вас відвідати захід на тему: «Основи сексуальності ДІВЧИНИ, як запорука здоров’я ЖІНКИ» . 
Пізнавальна та інформативна лекція на базі центру здоров’я жінки «Берегиня» від провідного фахівця у галузі акушерства та гінекології, кандидата медичних наук, доцента кафедри акушерства та гінекології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького - Ісаєвоі Катерини Юріївни . 

Медичний кабінет “Берегиня” запускає унікальний курс, якому немає аналогів у Львові – Школа материнства Олени Андрейків.

Медичний кабінет “Берегиня”  запускає унікальний курс, якому немає аналогів у Львові – Школа материнства Олени Андрейків.

Під час курсу ми:

  • розвіємо усі міфи і страхи щодо перебігу вагітності;
  • детально розглянемо усі етапи та аспекти вагітності;
  • навчимось поборювати  хвилювання;
  • проведемо практичне заняття з підготовки до пологів;
«Очі – дзеркало душі, а шийка матки – дзеркало жінки»…

Сьогодні ми спробуємо зупинитися на темі «Патологія шийки матки» і розповісти про значення раннього початку статевого життя для дівчат, частої зміни статевих партнерів, і взагалі - їх кількості,  стан шийки матки і розвиток патологічних процесів у ній. А також пояснити Вам значення терміну «Ерозія шийки матки» та «Дисплазія шийки матки».

Пілатес

Багатьох матусь хвилює питання - як швидко повернути свою фізичну форму після пологів, адже інтенсивні аеробні та силові навантаження в новоявленої мами залишаються під забороною до повного відновлення. Однак, уже на перших етапах можна спробувати пілатес. Комплекс вправ майже сто років тому розробив Джозеф Губертус Пілатес. Колись метод був відомий тільки в колах професійних танцівників, але сьогодні ця система оздоровлення користується величезною популярністю в медклініках, школах танцювального мистецтва і фітнес-центрах.

Музикотерапія

У кожної майбутньої мами свої переживання, занепокоєння. Під час вагітності жінки стають особливо чутливими до всього, що відбувається навколо них та з ними самими. І не завжди вони можуть самостійно прийти до позитивного мислення і спокою, які так необхідні в цей період. Прийти до гармонії з самою собою можна за допомогою музикотерапії та арттерапії.