новини

Записатися On-line

Записатися на прийом

Введіть ваш номер телефону - наші
співробітники зв'яжуться з Вами у
найближчий час

Новини

Наскільки значною є небезпека для плода, що розвивається, якщо його майбутня мама палить

Незважаючи на те, що про шкоду нікотину відомо вже давно, питання про його вплив на організм вагітної та на плід, що розвивається, почало вивчатися порівняно недавно. Багато в чому це пов’язано з тим, що раніше паління серед жінок не було таким масовим як зараз. Пояснення цьому явищу досить просте: по-перше, проводиться широкомасштабна рекламна компанія сигарет різних марок, по-друге, значно ослабла санітарно-просвітня робота, по-третє, спостерігається загальне падіння рівня морально-етичних норм.

Як визначити найбільш сприятливий час для запліднення

Менструальний цикл у жінок за тривалістю варіюється від 22 до 32 днів. Незважаючи на таку істотну різницю ( близько 10 днів), в організмі будь-якої жінки відбуваються абсолютно ідентичні процеси. Під дією фолікулінстимулюючого гормону, продукованого гіпофізом, підвищується рівень естрогенів. Це приводить, з одного боку, до дозрівання фолікула в яєчнику, а з іншого боку — до потовщення шару ендометрію в матці.

Медичний кабінет “Берегиня” запускає унікальний курс, якому немає аналогів у Львові – Школа материнства Олени Андрейків.

Медичний кабінет “Берегиня”  запускає унікальний курс, якому немає аналогів у Львові – Школа материнства Олени Андрейків.

Під час курсу ми:

  • розвіємо усі міфи і страхи щодо перебігу вагітності;
  • детально розглянемо усі етапи та аспекти вагітності;
  • навчимось поборювати  хвилювання;
  • проведемо практичне заняття з підготовки до пологів;
«Очі – дзеркало душі, а шийка матки – дзеркало жінки»…

Сьогодні ми спробуємо зупинитися на темі «Патологія шийки матки» і розповісти про значення раннього початку статевого життя для дівчат, частої зміни статевих партнерів, і взагалі - їх кількості,  стан шийки матки і розвиток патологічних процесів у ній. А також пояснити Вам значення терміну «Ерозія шийки матки» та «Дисплазія шийки матки».

Музикотерапія

У кожної майбутньої мами свої переживання, занепокоєння. Під час вагітності жінки стають особливо чутливими до всього, що відбувається навколо них та з ними самими. І не завжди вони можуть самостійно прийти до позитивного мислення і спокою, які так необхідні в цей період. Прийти до гармонії з самою собою можна за допомогою музикотерапії та арттерапії.